Зарезервировать номер

Тип номера (195 грн.)
(235 грн.)
(320 грн.)
(370 грн.)
(420 грн.)

Про готель

Готель "Зірка" в Одесі

Одеса – славне портове місто, що облюбоване туристами як з України, так і з інших країн. Одеса наче створена для відпочинку, тому насичена розважальними центрами, готелями, місцями культурного відпочинку. Одеса оточена численними курортами, санаторіями та готелями. Кожний готель Одеси – це власний світ, власний образ та колорит, але це завжди незабутньо.

Готелі Одеси бувають різних типів для туристів різного рівня статку. В основному готелі Одеси 2-х та 3-х зіркові. При цьому комфортабельність та ціна можуть відрізнятися у декілька разів. Дешеві готелі Одеси не відповідають елементарним вимогам якості, безпеки та комфорту. При цьому вони розташовані в туристичних зонах, що спричиняє труднощі при бажанні дістатися центру міста. Ціна відпочинку в таких готелях може складати навіть 100 у.о. на добу. При цьому наявні декілька нових готелів, вартість відпочинку у яких коливається близько 130-150 у.о. за добу. Такі готелі формально відповідають західним стандартам, хоча не завжди знаходяться на рівні чотирьохзіркових готелів. В Одесі майже неможливо знайти готелі з номерами класу "люкс" за гідну ціну.

Готель "Зірка" збудовано у 2007 році. Цей готель має масу переваг перед іншими старими готелями Одеси. Новітні технології будівництва дозволили підняти рівень якості номерів на кращий рівень. Відсутня сирість, що характерна для морського клімату. Готель обладнано централізованою системою кондиціювання, що забезпечує завжди свіже повітря. У номерах встановлена сучасна сантехніка, готель обладнано системою пожежної сигналізації. При цьому готель не розрахований на клієнтів, що вимагають максимум комфорту (класу "люкс"). Водночас готель "Зірка" – сучасний та комфортабельний зі всіма зручностями, розташований в центрі міста. Гості готелю можуть пройти пішки до Дерибасовської, Оперного Театру, морського порту, пляжів. Неподалік від готелю розташовані дискотеки, нічні клуби, ресторани, бари для клієнтів різних пристрастей, смаків та можливостей. При цьому готель "Зірка" вигідно відрізняється від інших, що розташовані далеко від пішохідних зон, або потребують використання транспорту для відвідування місць відпочинку, не відповідають стандартам якості обслуговування та комфорту. Готель цілодобово забезпечений гарячою водою та безперебійною подачею електроенергії. При цьому ціна номерів приємно відрізняється від інших. Двері готелю "Зірка" відкриті цілодобово для жителів та гостей Одеси.

Наш адрес

Отель «Зирка-2»
г. Одесса, ул.Кузнечная 59.
Телефон: (38) 048 700 - 03 - 43,
Факс: (38) 048 700 - 03 - 43.
res@hotelodessa-ukraine.com

 
Гостиницы Одессы: Отель «Зирка» Карта сайта