Зарезервировать номер

Тип номера (195 грн.)
(235 грн.)
(320 грн.)
(370 грн.)
(420 грн.)

Про готель

Високий рiвень обслуговування в Одесi — готель «Зiрка»

Сучасний недорогий комфортабельний готель в центрі Одеси. У готелі 160 номерів - всі кімнати готелю з душем, туалетом, кондиціонером і супутниковим ТБ, який включає дитячі і еротичні канали, що блокуються. Безперервне постачання готелю гарячою водою і електрикою - рідкість в Одесі. Парковка для автомобілів при готелі. Повна безпека — весь готель під відеоспостереженням. Цілодобово в готелі: адміністратор, покоївки; можливість виклику таксі цілодобово. 15 хвилин до готелю від аеропорту Одеса, 2 км від ж/д вокзалу, 1 квартал до магазинів і ресторанів, неподалік від Дерибасівській

Надзвичайно низька вартість проживання в готелі "Зірка" пов'язана з раціональним плануванням готельного бізнесу. На відміну від дорогих готелів Одеси, в готелі "Зірка" немає надмірного обслуговування. У готелі використані недорогі функціональні і зручні меблі. Невеликі, але дуже комфортні і чудово вентильовані готельні номери економлять площу і дозволяють готелю "Зірка" пропонувати гостям найнижчі ціни на проживання в Одесі. Готель "Зірка" пропонує не розкіш, а недороге і комфортне проживання в центрі Одеси зі всіма зручностями.

У готелі "Зірка" немає дискотек, ресторанів і подібних закладів — Ви можете насолодитися ними неподалеку в будь-якому куточку Одеси. Найближчий недорогий ресторан знаходиться в 20 метрах від готелю. У радіусі чотирьох кварталів від готелю "Зірка" є не меньш двадцяти кафе і ресторанів на будь-який смак і кишеню.

Готель "Зірка" розташований в центрі Одеси в тихому районі в кварталі від основних одеських вулиць. У нашому готелі ніщо не перешкодить Вашому відпочинку.

Одеський готель "Зірка" побудований в 2007 році за проектом відомого українського архітектора Олександра Дмітрієвського за найсучаснішими технологіями і вигідно відрізняється від інших готелів Одеси. У готелі реалізований повний контроль клімату, а не тільки кондиціонування. У нашому готелі Ви завжди дихаєте свіжим повітрям Одеси. Новітня система пожежної автоматики в готелі гарантує Вашу безпечне проживання. Раціональне використовування площі готелю забезпечує найнижчі ціни на готельні номери в Одесі.

Наш адрес

Отель «Зирка-2»
г. Одесса, ул.Кузнечная 59.
Телефон: (38) 048 700 - 03 - 43,
Факс: (38) 048 700 - 03 - 43.
res@hotelodessa-ukraine.com

 
Гостиницы Одессы: Отель «Зирка» Карта сайта